top of page

Ласкаво просимо на ресурс

   На пропонованому ресурсі Вам пропонують ознайомитися із матеріалами до викладання курсу "Інформатика" в Запорізькому багатопрофільному ліцеї № 99.

  Білінгвальне (багатомовне) навчання інформатики з її термінологією кількома мовами (російською (рідною), українською (державною) та іноземними, сприяє формуванню таких компетентностей, як: інформаційно-цифрова компетентність; спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами; спілкування іноземними мовами; соціальної та громадянської компетентності; загальнокультурної грамотності; уміння навчатися впродовж життя.  Білінгвальне навчання інформатики відкриває широкі можливості щодо успішного вступу у вищі навчальні заклади України, продовження навчання за кордоном, доступу до світової бази інформації, подальшої успішної професіоналізації випускників школи

  Сучасна людина, «подорожуючи в Інтернеті», формує запити на пошук інформації з урахуванням особливостей мовних конструкцій, при  аналізі  результатів пошуку  стикається з ресурсами на різних мовах.  Тобто, задачі інформатики полягають в технічній підтримці первинного сприйняття інформації та критичного оцінювання людиною   оброблених матеріалів ресурсу  оригінальною мовою.  

  З вересня 2017 року Запорізький багатопрофільний ліцей № 99  проводить дослідно-експериментальну роботу за темою: «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні ідеї в українському контексті»

 

  • Blogger Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
bottom of page